Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
Сирський повернувся з "нуля": Ситуація залишається складною

Сирський повернувся з "нуля": Ситуація залишається складною

Ситуація на фронті залишається складною внаслідок високої інтенсивності бойових дій та широкого використання військами РФ бронетехніки, застосування значної кількості керованих авіаційних бомб.

Про це написав головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у своєму Telegram-каналі за результатами роботи у районі активних бойових дій на Харківському та Куп'янському напрямках Східного фронту.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

За словами головнокомандувача, противник продовжує проведення наступальних дій, зосереджуючи основні зусилля на Курахівському, Покровському, Купʼянському, Харківському напрямках. Окрім того, проводить активні штурмові дії у Вовчанську та на підступах до Часового Яру з метою заволодіння та взяття під контроль цих двох населених пунктів.

На інших напрямках ворог проводить наступальні дії з метою розтягування лінії активного фронту, сковування наших військ та недопущення перекидання їх на інші ділянки ведення бойових дій.

На Харківському напрямку ворог концентрує свої головні зусилля та намагається просуватися в бік Глибоке – Липці, але зазнає значних втрат та не має успіху.

У Вовчанську головна задача українського війська на цьому етапі стримати ворога, завдати йому максимальних втрат та поступово просуватись вперед для звільнення наших територій.

"Складна ситуація в районі Купʼянська. Противник намагається прорвати оборону наших військ з двох напрямків. Тривають жорсткі бої. Наше завдання зупинити ворога і примусити перейти його до оборони", – підкреслив Сирський.

"Моя задача – забезпечити цей напрямок достатньою кількістю боєприпасів та боєздатними резервами, що дозволить значно зміцнити оборону. Попри всю складність ситуації, у нас є шанси змінити ситуацію на нашу користь. І сили оборони роблять для цього все можливе", – запевнив він.

Головнокомандувач ЗСУ відзначив ефективну роботу більшості командирів та штабів. 

"Командири наших підрозділів у повному обсязі володіють ситуацією, вміло застосовують усі види озброєння, особливо ударні дрони всіх типів. А також дякую за стійкість і мужність солдатам, сержантам та молодшим офіцерам", – написав Олександр Сирський.


ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK