Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
Україна запроваджує нові правила розподілу електроенергії | Фото: pixabay.com

Україна запроваджує нові правила розподілу електроенергії

В Україні зміниться система розподілу лімітів споживання електроенергії. Починаючи з 24 червня, обсяги доступної електроенергії спочатку будуть зменшені на обсяг, необхідний для критичної інфраструктури, і тільки потім розподілятися між областями.

Про це повідомив радник прем'єр-міністра України з питань енергетики Юрій Бойко в ефірі "Київ24". 


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Він зазначив, що нещодавно виведений із ремонту атомний блок додав енергосистемі 1000 МВт, і це допомогло уникнути відключень на вихідних. Однак 9 червня все ж довелося на годину залучати аварійну допомогу від сусідніх країн.

За словами Бойка, з 24 червня ліміти електроенергії для областей будуть розраховуватися з урахуванням потреб критичної інфраструктури. 

"Ми з доступної електроенергії в Україні будемо віднімати обсяг, необхідний для критичної інфраструктури, і вже з таким винесеним за дужки обсягом буде доводитися ліміт для кожної області. Таким чином, загальна тривалість відключень по Україні має вирівнятися", - пояснив він.

Ці зміни дадуть змогу більш рівномірно розподілити доступні ресурси, забезпечуючи при цьому стабільну роботу критичної інфраструктури.

Як повідомляв Mignews.ua, упродовж останніх місяців Російська Федерація посилила масовані обстріли проти України. Під удар потрапляла також і енергетична інфраструктура, що призвело до повернення графіків відключень. Спочатку обмеження діяли для бізнесу, утім, пізніше вони запроваджувалися і для побутових споживачів.
Як розповідало "Укренерго", у понеділок, 10 червня, графіки відключень в Україні діятимуть із 16:00 до 22:00.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK