На Київщині навчальний рік завершиться не одночасно: подробиці
У більшості шкіл Київської області останній дзвоник пролунає до 31 травня. Однак у деяких навчальний рік триватиме до середини червня. Про це повідомила заступниця голови Київської обласної державної адміністрації Жанна Осипенко.
За її словами, у школах 66 громад області навчання закінчиться до 31 травня. Для окремих освітніх закладів решти громад останній дзвоник пролунає до 7 та 14 червня. Термін навчання в них подовжили через триваліші зимові канікули.
КОДА рекомендує школам не проводити гучних масових заходів з нагоди завершення навчального року та випускних вечорів.
"Потрібно враховувати насамперед вимоги безпеки, місткість укриттів у навчальних закладах. Багато шкіл ухвалюють рішення про проведення замість святкувань благодійних акцій, ярмарків на підтримку Збройних Сил України", - зазначила Осипенко.
Загалом цього навчального року в Київській області функціонувало 620 шкіл, 97% з яких працювали в очному та змішаному форматах.