График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
РФ нарощує війська на Харківщині, - Сирський

РФ нарощує війська на Харківщині, - Сирський

Війська РФ нарощують угруповання своїх військ у Харківській області, але цих сил недостатньо для повномасштабного наступу і прориву. Про це написав головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він розповів про роботу бригад і батальйонів, які ведуть оборону на Харківському напрямку. Завдання - підвищення оперативності в управлінні та вирішенні проблемних питань щодо нарощування сил ЗСУ на активних ділянках фронту.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Тим часом ворог продовжує нарощувати угруповання своїх військ на напрямку головного удару Стрілечеве - Липці та в районі Вовчанська, шляхом перекидання додаткових полків і бригад з інших напрямків і полігонів, повідомив головком ЗСУ.

"Утім, цих сил наразі недостатньо для повномасштабного наступу і прориву нашої оборони", - наголосив Сирський і зазначив, що ЗСУ посилили оборону завдяки перекиданню резервів. А створення резерву боєприпасів забезпечило ефективне ураження армії РФ і зниження її наступальних можливостей.

"Тому ворог перейшов до тактики ураження наших позицій вогнем артилерії та ударами УАБів. У цих умовах першочергового значення набуває фізичне знищення літаків-носіїв УАБів, БПЛА розвідників і коригувальників вогню, захист РЕБом своїх військ, маскування і використання макетів", - написав головком.

Олександр Сирський заслухав кожного командира щодо готовності до активних дій, ухвалив рішення з проблемних питань, а також перевірив практичну роботу командира батальйону зі знищення вогневої позиції противника.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK