График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
Рідні полонених отримуватимуть повідомлення про ситуацію в "Дії"

Рідні полонених отримуватимуть повідомлення про ситуацію в "Дії"

Через застосунок "Дія" Координаційний штаб інформуватиме сім'ї про зміну статусу полонених. Про це повідомляє пресслужба компанії.
 
"Очікувати рідну людину з полону нестерпно важко. Цим і користуються росіяни. Надсилають близьким полонених есемески з пропозиціями заплатити кошти, щоб «прискорити» обмін. Або поширюють неправдиві відомості, імітуючи повідомлення від Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими".
 
Щоб захистити сім'ї від ворожої дезінформації, усі повідомлення з кабінету Координаційного штабу надходитимуть до "Дії" також.
 
Для отримання повідомлення необхідно зареєструвати особистий кабінет на сайті Координаційного штабу та подати заявку про зникнення.
 
До "Дії" надходитимуть сповіщення про те, що заявку було підтверджено, до справи додали нову інформацію, або те, що людину звільнили з полону.
 
Якщо людина вважалася зниклою безвісти, а потім вдалося підтвердити, що вона в полоні, - також буде повідомлення в "Дії".
 
Сповіщення після вищевказаних кроків надходитимуть автоматично в "Дії", якщо ви авторизовані в застосунку; маєте верифіковану картку платника податків; подавали заявку через особистий кабінет у Координаційному штабі. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK