График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
У Києві та двох областях знайшли склади епідемічно небезпечних відходів

У Києві та двох областях знайшли склади епідемічно небезпечних відходів

Житомирських підприємців викрили на порушенні норм утилізації інфекційно небезпечних медичних відходів. Це могло призвести до поширення інфекційних захворювань. Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора та Національної поліції України.

Як повідомляється, за процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генпрокурора повідомлено про підозру директору та трьом співвласникам житомирського приватного підприємства. Їм інкриміновано порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 325 КК України).

За даними слідства, керівництво підприємства, що має ліцензію на утилізацію небезпечних відходів, організувало протиправну схему надання послуг для збільшення прибутку.

Упродовж 2022-2023 років підозрювані уклали договори із закладами охорони здоров'я в Київській, Житомирській та Вінницькій областях на збирання та утилізацію інфекційно небезпечних медичних відходів, хоча не мали необхідних потужностей і складських приміщень для їхнього зберігання.

Підприємці підшукали такі приміщення та забезпечили перевезення відходів із медичних закладів.

Під час обшуків правоохоронці виявили відходи на площі понад 300 кв. м. Серед них - крапельниці, шприци, катетери та інші засоби разового використання. Вони зберігалися з порушенням ліцензійних вимог та законодавства про відходи, що могло призвести до поширення інфекційних захворювань.

Нині вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу. 


 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK