Як діятимуть графіки відключень 16 липня
У США запрацював завод із виробництва артснарядів для України

У США запрацював завод із виробництва артснарядів для України

В американському місті Мескіт, штат Техас (США), відкрився новий завод компанії General Dynamics з виробництва артилерійських снарядів калібру 155 мм. Пресслужба компанії повідомила, що підприємство було спроектоване для впровадження інноваційних виробничих процесів, забезпечуючи стійке і тривале постачання для військовослужбовців.

Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Президент General Dynamics Фірат Гезен заявив: "Завод артилерійських снарядів був спроектований і спеціально побудований для інтеграції нових, інноваційних виробничих процесів для забезпечення стійких і тривалих промислових можливостей для наших бійців".

Згідно з The New York Times, завод щомісяця вироблятиме близько 30 тисяч снарядів для 155-міліметрових гаубиць, які відіграють ключову роль у війні в Україні. Пентагон планує виробляти 100 тисяч артилерійських снарядів щомісяця до кінця 2025 року, щоб забезпечити поставки для українських військ.

На поточний момент заводи в Скрентоні і Вілкс-Баррі, штат Пенсільванія, виробляють близько 36 тисяч снарядів на місяць. Новий завод у Мескіті додасть три виробничі лінії і створить 350 нових робочих місць, коли вийде на повну потужність у 2025 році.

Крім того, в Камдені, штат Арканзас, будують ще один завод із виробництва снарядів. Пентагон також планує відкрити другу лінію з виробництва снарядів на військовому заводі в Айові та частково задіяти завод у Парсонсі, штат Канзас.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK