Єврокомісія запропонувала новий проєкт бюджету для України
Прокуратура Перу обшукала будинок президента країни, виламавши двері резиденції

Прокуратура Перу обшукала будинок президента країни, виламавши двері резиденції

Перуанські прокурори провели обшук у будинку президента Діни Болуарте в п'ятницю в рамках розслідування можливого незаконного збагачення і відсутності декларації про володіння розкішними годинниками.

Поліція виламала двері резиденції, як показали телевізійні кадри, мабуть, після того, як заклики чиновників відкрити двері залишилися без відповіді. Радіостанція RPP повідомила, що під час рейду Болуарте не було в її будинку, розташованому в районі Ліми Суркільо.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

Представники офісу Болуарте не були готові дати коментарі.

Два тижні тому прокурори почали попереднє розслідування, щоб перевірити повідомлення ЗМІ про те, що у президента є кілька годинників Rolex. Під час розслідування передбачалося встановити, чи є підстави для офіційного розслідування щодо президента.

Болуарте, яка обіймає свою посаду з грудня 2022 року, визнала, що в неї є годинник Rolex, який, за її словами, вона купила на гроші, зароблені ще в молодості.

Раніше цього місяця вона заявила у зв'язку з новинами, що увійшла до кабінету президента з чистими руками і покине його з чистими руками.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK