В Україні оцінили, як пройшов саміт НАТО у Вашингтоні
У П.Кореї в тренажерному залі заборонили відвідування "бабусям", старшим за 30

У П.Кореї в тренажерному залі заборонили відвідування "бабусям", старшим за 30

Один із тренажерних залів у Південній Кореї заборонив відвідувати "тітоньок", які погано себе поводять, що знову викликало дискусію про дискримінацію літніх жінок у країні.

Тренажерна зала в місті Інчхон, розташованому недалеко від столиці Сеула, повісила табличку з написом "Заборонено для аджумми" і "Допускаються тільки культурні та елегантні жінки".

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

Аджумма - це загальний термін для позначення жінок старшого віку (зазвичай після 30 років), а також зневажливий вираз для поведінки, яку вважають грубою або нестерпною.

У місцевих повідомленнях не називалися ні назва тренажерного залу, ні його власник, який захищав цей крок, стверджуючи, що його компанія "зазнала збитків" через цих жінок та їхню некеровану поведінку.

"Деякі літні жінки-клієнтки проводили в роздягальні годину або дві, щоб випрати білизну, крали речі, включно з рушниками, милом або фенами", - сказав він у телеінтерв'ю південнокорейському інформаційному агентству Yonhap.

"Вони сиділи в ряд, коментували і засуджували тіла інших людей", - сказав він, додавши, що деякі молоді жінки пішли зі спортзалу через ці коментарі, які їх засмучували або змушували почуватися ніяково.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK