Шольц: без Росії миру не досягти
Заморожених активів РФ не вистачить покрити збитки від війни, - Пишний

Заморожених активів РФ не вистачить покрити збитки від війни, - Пишний

Україна розглядає заморожені активи РФ як джерело покриття збитків, які були і ще будуть завдані російськими окупантами за час повномасштабної війни. Однак їх не вистачить, щоб усе це покрити.

Про це розповів голова Національного банку України Андрій Пишний в ефірі "Ми - Україна", звернувши увагу, що точна цифра заморожених активів РФ ніде не звучить - вона завжди звучить із певним діапазоном: 260-280-300, залежно від країн, але загальний обсяг близько 300 млрд дол.

Однак за дуже попередніми оцінками Світового банку, повномасштабна війна завдала Україні збитків уже в 500 млрд дол, і це цифра станом на кінець 2023 року, нагадав Пишний.


Читайте нас у Telegramтільки найактуальніші та перевірені новини

"Заморожених активів РФ не вистачить, але ми розраховуємо, що це буде джерелом відповідних коштів, які знадобляться Україні і для опору, і для компенсацій", - резюмував глава Нацбанку.

Нагадаємо, після початку повномасштабної війни Захід заморозив близько 300 млрд дол російських активів. Конфіскувати їх не вдалося через юридичні, а також репутаційні ризики. Утім, це питання продовжує порушуватися.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK