Як діятимуть графіки відключень 16 липня
Кінотеатрам пропонують доплачувати за покази фільмів англійською | Фото: pixabay.com

Кінотеатрам пропонують доплачувати за покази фільмів англійською

Англійську мову визнано найпопулярнішою іноземною мовою серед українців, і нею розмовляють 40% населення. Президент Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді закріпити статус англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування в Україні. У листопаді 2023 року парламент підтримав цю пропозицію за основу.

Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Нині Міністерство культури та інформаційної політики розробляє план впровадження англійської мови в кінотеатрах, з огляду на інтереси глядачів і кіноіндустрії. Верховна Рада пропонує затвердити державну програму зі сприяння вивченню англійської мови. У рамках цієї програми передбачено відшкодування витрат кінотеатрам на показ фільмів англійською мовою в разі низького попиту на такі сеанси.

Парламентський Комітет з гуманітарної та інформаційної політики вже підтримав відповідну правку до законопроєкту про застосування англійської мови в Україні. Згідно зі схваленою правкою, відшкодування витрат за показ іноземних фільмів англійською мовою здійснюватиметься на добровільних засадах, за дотримання таких вимог:

Кожна зала має провести щонайменше вісім сеансів фільмів англійською мовою протягом місяця. Щонайменше два публічних покази мають відбуватися впродовж тижня, у вихідний та/або робочий день із початком показу після 18.00.

Ці кроки спрямовані на популяризацію англійської мови в Україні та надання населенню більше можливостей для її вивчення та практичного використання.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK