Генштаб оновив дані: "мінус" 1170 окупантів за добу
Бразилець пропрацював в одній компанії 84 роки

Бразилець пропрацював в одній компанії 84 роки

101-річний Уолтер Отман із Бразилії пропрацював все життя у компанії Industrias Renaux SA. Він був працевлаштований з 1938 року, що офіційно робить його кар'єру гідною Книги рекордів Гіннеса.

Текстильна компанія прийняла Ортмана на роботу, коли було всього 15 років. Він почав з посади помічника у відділі доставки, але з роками його підвищили до помічника з адміністративних питань і, зрештою, менеджера з продажу.

За свою довгу кар'єру чоловік проїхав у справах фірми по всьому світу, крім того, він працював у різних філіях, у різних країнах і отримував зарплату в дев'яти різних валютах.

Крім того, він встиг політати майже з усіма комерційними авіакомпаніями, які тільки були в історії бразильської авіації.

“Потрібно любити працювати. Я почав працювати охоче і бойовим духом. Ви не можете просто робити будь-яку роботу, щоб сказати, що ви працюєте. Це не вважається. Ви не зможете цього витримати”.

У лютому 2022 року Волтер Ортманн був офіційно занесений до Книги рекордів Гіннеса за найтривалішу кар'єру в одній компанії (84 роки та 9 днів). У 2002 році 19 квітня йому виповнилося 100 років, але він не планує залишати єдину компанію, в якій коли-небудь працював.

Коли Орман розпочинав свою службу на фірмі, всі тексти друкувалися на друкарських машинках, листи надсилалися лише звичайною поштою, а телефони були прив'язані до стіни. Але сьогодні завдяки технологіям все простіше і швидше.

На запитання журналістів, як йому вдається так довго залишатися активним, Ортман дав прості поради - не гніватись, більше посміхатися і радіти, займатися тим, що подобається, не заводити ворогів, вибачатися і жити спокійно. "Життя - це всього лише перехід тут, на Землі, насолоджуйтесь нею, робіть, що хочете".

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK