Єврокомісія запропонувала новий проєкт бюджету для України
Моделі зробили такі великі груди, що вона більше не може плескати в долоні

Моделі зробили такі великі груди, що вона більше не може плескати в долоні

Модель розповіла, що тепер не може плескати в долоні після того, як у її груди закачали шість літрів силікону. Сабріна Боїнг-Боїнг прагне досягти фігури своєї мрії - за зразком Памели Андерсон.

Нещодавно вона пройшла семигодинну процедуру, яка, на її думку, ставить її до низки жінок із найбільшими грудними імплантатами у світі. Однак бразильська зірка не обійшлася без недоліків - вона стверджує, що через величезні груди більше не може плескати в долоні.

Маючи понад 252 000 підписників на Instagram (@sabrinaboingboingboingoficial), зірка також часто публікує зухвалі знімки свого тіла. "Вони мої малюки - адже багато дітей народжуються з такою вагою, - наче в мене близнюки", - каже Сабріна.


"Вони величезні. Чесно кажучи, після введення шести літрів силікону важко навіть плескати". Сабріна каже, що її шлях почався, коли їй було всього 19 років, і вона надихнулася зовнішністю Памели Андерсон. Відтоді вона кілька разів лягала під ніж, щоб спробувати повторити образ актриси.

Сабріна сказала: "Я перенесла п'ять операцій зі збільшення грудей і одну ліпосакцію. А також ліпосакцію по всьому тілу, перерозподіливши частину жиру на сідницях і стегнах, щоб домогтися ефекту Кардаш'ян, надавши мені XL-задницю.

"Мені також зробили ретракцію шкіри на всій ділянці, що зазнала ліпосакції, і видалили целюліт". Процедури обійшлися в кругленьку суму: Сабріна витратила 100 000 реалів (16 000 фунтів стерлінгів) тільки на пластику грудей, яку було зроблено 16 лютого.

Вона сказала: "Ми встановили дволітрові імплантати, але потім я захотіла більше, і ми поставили три. Тепер у кожній груді по три літри. Поки ще рано судити про результат, я все ще перебуваю на стадії болю і дискомфорту. Це була найбільша операція в моєму житті, вона зайняла сім годин. Повинна сказати, що вони вже мають прекрасний вигляд без синців!" 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK