Шольц: без Росії миру не досягти
У Берліні безкоштовно віддають віллу Геббельса

У Берліні безкоштовно віддають віллу Геббельса

Влада Берліна всерйоз розглядає вирішення питання про подальше існування вілли Геббельса.

Щорічне утримання 30 житлових і 40 службових кімнат з бункером і кінотеатром, що розташоване поблизу озера Богензее за 15 км на північ від Берліна, обходиться державі занадто дорого. Але особливо це не подобається владі Берліна, оскільки вираховується це утримання з міської скарбниці.

Історії повідомляє про те, що в цьому будинку Геббельс проводив час зі своїми коханками.

За часів НДР поруч створили школу "Союзу вільної німецької молоді" (FDJ, аналог піонерії в СРСР). З 2000 року весь комплекс стоїть без діла. На його утримання витрачають 200-300 тисяч євро щороку, не враховуючи одноразових витрат у кілька мільйонів.

Як один із видів вирішення розглядають звичайне знесення з подальшим лісонасадженням. Утім є варіант, що об'єкт хтось купила за 1 євро. Віллі залишають шанс на існування, оскільки вона являє собою історичну цінність. Уся ця історія тягнеться з минулого року, а охочих усе немає. І суть не в тому, що потенційних покупців відлякує місце і події, скоріше людей лякає майбутня відповідальність за контрактом. Адже новий власник буде зобов'язаний зробити ремонт, а там рахунок піде на мільйони євро.

У грудні 2023 року російська пропаганда поширила фейк про те, що віллу Геббельса нібито купив Володимир Зеленський. Влада України однозначно спростувала цю дезінформацію.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK