Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
Трамп звинувачує іммігрантів у крадіжці робочих місць

Трамп звинувачує іммігрантів у крадіжці робочих місць

Дональд Трамп звинувачує іммігрантів у крадіжці робочих місць і державних ресурсів, звертаючись до чорношкірих виборців і переконаних консерваторів у Мічигані.

"Люди, які перетинають кордон, - усі ці мільйони людей - завдають величезної шкоди нашому чорношкірому населенню і нашому латиноамериканському населенню", - каже Трамп радісному багатотисячному натовпу консервативних активістів, які зібралися у величезному залі з'їздів.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

"Вони не люди. Вони - тварини", - каже він пізніше, маючи на увазі членів жорстоких іммігрантських банд.

Мало які штати можуть мати більше значення в листопаді, ніж Мічиган, у якому Байден переміг із перевагою менш ніж у 3 відсоткових пункти чотири роки тому. І небагато груп виборців мають більше значення для демократів, ніж афроамериканці, які становили кістяк політичної бази Байдена у 2020 році. Але зараз, менш ніж за п'ять місяців до дня виборів, чорношкірі виборці висловлюють скромні ознаки розчарування у 81-річному демократі.

Трамп, якому в п'ятницю виповнилося 78 років, бореться за те, щоб скористатися своєю очевидною перевагою.

Він стверджує, що чорношкіра громада "страждає" від іммігрантів, які перебувають у країні нелегально.

"Вони захоплюють ваші робочі місця", - каже він.

Тим часом демократи пропонують конкуруючу точку зору.

"Дональд Трамп дуже небезпечний для Мічигану, небезпечний для Америки і небезпечний для чорношкірих людей", - каже губернатор Мічигану Гарлін Гілкріст II, афроамериканець. Він називає "образливим" виступ Трампа на конференції Turning Point.

Трамп стверджує, що може привернути більше чорношкірих виборців завдяки своїй економічній ідеї та ідеї безпеки кордонів, а також тому, що звинувачення в тяжких злочинах роблять його більш зрозумілим.

Виступаючи в церкві в Детройті в суботу вдень, Трамп неодноразово присягався "повернути автомобільну промисловість", зазначаючи при цьому, що "злочинність найпоширеніша саме тут, в афроамериканських громадах".
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK