Шольц: без Росії миру не досягти
Берлусконі розповідав своєму другові про полювання з Путіним

Берлусконі розповідав своєму другові про полювання з Путіним

Одного разу Путін дуже налякав нині покійного експрем'єра Італії Сільвіо Берлусконі під час спільного полювання у 2013 році.

Про це розповів колишній сенатор від партії Берлусконі "Вперед, Італія!" Фабріціо Чікітто, повідомляє Corriere della Sera.

За словами Чікітто, цю історію йому розповів сам Берлусконі. 

У 2013 році Путін під час спільної відпустки з Берлусконі запропонував сходити на полювання. Сам Берлусконі, розповідаючи історію Чікітто, стверджував, що ніколи до цього не тримав у руках рушниці, але Путін наполягав і дав йому зброю.

"Коли ми йшли по снігу, він побачив двох оленів і показав мені, щоб я подивився на одного: "Це твій. Стріляй". Я дав йому зрозуміти, що навіть якби я помер, я б не стріляв. Тоді він застрелив їх обох", - пригадав Чікітто слова Берлусконі. А після цього Путін сказав Берлусконі: "Сьогодні я запропоную тобі надзвичайну їжу". Після цього він узяв ніж і пішов до вбитих оленів. Він четвертував звіра і вирізав його серце. Потім він узяв дерев'яну тацю від охоронця, дав її мені і поклав зверху той шматок закривавленого м'яса зі словами: "Це буде виняткова страва". 

Чікітто сказав, що після побаченого Берлусконі відійшов і вирвав за деревом.

Після того, як Берлусконі розповів цю Чікітто історію, між ними виникла тривала тиша, після чого експрем'єр прокоментував ситуацію: "Можливо, це просто звичка мисливця".

Нагадаємо, що покійний Берлусконі займав відверто антиукраїнську позицію. А 2022 року італійський експрем'єр і зовсім стверджував, що Путін напав на Україну не зі своєї волі, а його до цього підштовхнуло російське населення і російські міністри.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK