Зеленський доручив підготуватися до проходження опалювального сезону
Без них ніяк - 9 палестинців із гаслами на "Марші живих" в Освенцимі

Без них ніяк - 9 палестинців із гаслами на "Марші живих" в Освенцимі

Дев'ять активістів в оточенні польської поліції розмахують палестинськими прапорами і транспарантом із написом "Зупиніть геноцид у Газі" біля входу до музею Освенцима, коли тисячі єврейських студентів проходять маршем у пам'ять про Голокост.

Учасники "Маршу живих" відповідають гучним співом "Хатікви", національного гімну Ізраїлю, і глузуванням.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Антиізраїльські активісти, які розмахують палестинськими прапорами, деякі з яких носять кеффійє, що закривають обличчя, кричать: "Вільна, вільна Палестина". Один із них тримає зв'язку гелієвих куль у кольорах палестинського прапора.

Один із протестувальників звертається до учасників маршу через систему звукопідсилення. "Як ви смієте виявляти неповагу до жертв Голокосту, радіючи, коли в Газі відбувається новий геноцид. Ваші матері дивляться на вас! Проявіть повагу", - кричить вона і додає: "Негайно припиніть вогонь!".

У заяві Міжнародного маршу живих ідеться: "Півдюжини протестувальників, які збочено побачили в цьому можливість висловити ненависть до Ізраїлю та єврейського народу, слугують своєчасним нагадуванням про важливість освіти та пам'яті про Голокост, а також про небезпеку ненависті та екстремізму".

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK