Генштаб оновив дані: "мінус" 1170 окупантів за добу
"Хезболла" знищила південний Ліван

"Хезболла" знищила південний Ліван

Південний Ліван міг би стати туристичним центром, як Італія чи Греція, але "Хезболла" знищила його.

BBC нещодавно повідомила про південний Ліван, де, за її словами, спостерігалися "руйнування від авіаударів у спорожнілих містах". Тисячі атак "Хезболли" на
Ізраїль відтоді, як він приєднався до війни на підтримку ХАМАСа 8 жовтня, завдали шкоди цивільному життю в Лівані.


Читайте нас у Telegramтільки найактуальніші та перевірені новини

"Хезболла" - це підтримуване Іраном терористичне угруповання, яке окупує південний Ліван і накопичило понад 150 000 ракет. За останні роки воно також отримало тисячі протитанкових ракет і кілька тисяч ударних дронів, а також високоточні боєприпаси. Частину зброї вироблено на місцях, а іншу доставлено з Ірану.

"Хезболла" заполонила південний Ліван зброєю, перекидаючи її в села і будуючи мережі бункерів, спостережних постів, стартових майданчиків та іншої терористичної інфраструктури в Лівані. Після війни 2006 року ООН і Ліван мали перешкодити створенню "держави в державі" на півдні Лівану

Однак сьогодні угруповання значно потужніше, ніж у 2006 році. Подібно до того, як вони заплющували очі на діяльність ХАМАСу, міжнародна спільнота не прагнула розв'язати загрози "Хезболли" або робила вигляд, що не помічає їх.

Результат ігнорування загроз "Хезболли" тепер став очевидним. Угруповання розпочало напади на Ізраїль 8 жовтня - через день після вторгнення ХАМАСу і вже випустило тисячі ракет по Ізраїлю.
Ізраїль відповів пропорційно, часто націлюючись на стартові майданчики або спостережні пункти "Хезболли", а це означає, що загалом бойовики просто переміщуються з місця на місце, щоб атакувати знову. "Хезболла" втратила понад 200 терористів за шість місяців атак.

Війна "Хезболли" змусила цивільне населення покинути південний Ліван. Згідно зі звітом, понад 70 мирних жителів було вбито, а конфлікт перетворив "частини півдня країни на міста-примари". Жителі втекли, залишивши свої будинки під загрозою руйнування.

Південний Ліван - красивий і різноманітний регіон із пагорбами, що височіють над узбережжям. Це міг би бути туристичний центр, як в Італії чи Греції, але "Хезболла" зруйнувала його, перетворивши на військовий табір.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK