Ситуація у Вовчанську: ЗСУ контролюють 60% міста
"Ізраїльська кров коштує дешево". Посол в ООН розкритикував рішення Радбезу

"Ізраїльська кров коштує дешево". Посол в ООН розкритикував рішення Радбезу

Посол Ізраїлю в ООН засуджує Раду Безпеки за ухвалення резолюції, в якій припинення вогню не обумовлено звільненням заручників.

"З одного боку, в резолюції говориться, що захоплення цивільних осіб у заручники є порушенням міжнародного права, а з іншого - незважаючи на те, що ви знаєте, що ХАМАС не прислухається до ваших закликів і не звільнить заручників, - ви вимагаєте припинення вогню", - заявив Ердан у своєму виступі перед членами Ради після голосування.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

За словами Ердана, те, що рада не зумовила припинення вогню звільненням заручників, "не тільки не допомагає, а й підриває зусилля щодо забезпечення їхнього звільнення. Це шкодить цим зусиллям, тому що дає терористам ХАМАСу надію домогтися припинення вогню без звільнення заручників".

Потім він зачитує текст резолюції, яка, на його думку, мала бути ухвалена радою сьогодні, - резолюції, що засуджує порушення прав людини, як-от захоплення заручників і зґвалтування, і вимагає від терористичного угруповання, відповідального за це, негайно припинити свої порушення.

Ердан розповів, що насправді це текст резолюції, яку Рада ухвалила десять років тому, щоб засудити викрадення школярок у Нігерії угрупованням "Боко Харам".

"Рада Безпеки вимагає, щоб терористичне угруповання негайно і беззастережно припинило всі бойові дії та всі порушення прав людини і міжнародного гуманітарного права, а також роззброїлося. Рада Безпеки вимагає негайного і беззастережного звільнення всіх викрадених, які залишаються в полоні. Рада Безпеки визнає, що деякі з таких дій можуть бути прирівняні до злочинів проти людяності".

Чому Рада Безпеки може закликати "Боко Харам" скласти зброю, але не може вимагати того самого від терористів ХАМАСу?" - запитує Ердан. "Невже життя маленької дитини Кфіра Бібаса коштує менше, ніж життя нігерійської дитини?"

"На жаль, з тієї ж причини можна засуджувати теракти в Росії та Ірані, але не в Ізраїлі. Для цієї Ради ізраїльська кров коштує дешево. Це пародія, і я відчуваю огиду", - додає він.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK