Повітряна тривога оголошена по всій Україні
Ніколас Мадуро уникнув замаху перед мітингом у Каракасі

Ніколас Мадуро уникнув замаху перед мітингом у Каракасі

Партійні функціонери Венесуели повідомили на мітингу на підтримку Мадуро, що незадовго до заходу було заарештовано трьох осіб, які готувалися "затіяти смуту".

"Наразі, співвітчизники, я хочу повідомити засобам масової інформації та міжнародним засобам масової інформації, які супроводжують нас, що ми тільки-но заарештували трьох людей, які планували саботаж у цей славний день, коли перебувають люди", - сказав віцепрезидент мобілізації та заходів Об'єднаної соціалістичної партії Венесуели (PSUV) Наум Фернандес.

Він пояснив, що один із затриманих чоловіків був на площі Дієго Ібарра, інший був на проспекті Болівар, а третій брав участь у марші, що розпочався від штаб-квартири партії. "У них був пристрій, який вони могли кинути в президента Мадуро. Ми висловлюємо протест таким заходам і публічно засуджуємо це".

Сам же Мадуро на мітингу пізніше заявив:

"Сьогодні було схоплено трьох чоловіків зі зброєю, які мали намір напасти на мене, вони вже заявили, що є членами вкрай правої партії "Венте Венесуела", їх засуджено й зізналися, і їх спіймали під час проникнення сюди під час маршу; "Вони не змогли й не зможуть перемогти нас, оскільки попереду благословенна свята трійця, ми завжди переможемо".

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK