Шольц: без Росії миру не досягти
Росія готує нові провокації в місцях масового скупчення людей

Росія готує нові провокації в місцях масового скупчення людей

Росія в рамках нової інформаційно-психологічної операції (ІПСО) в Україні може готувати провокації в місцях масового скупчення людей. Наприклад, на вокзалах, у лікарнях. Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міноборони в п'ятницю, 10 травня.

Зазначається, що разом із загостренням обстановки на фронті противник посилює дестабілізаційні зусилля, спрямовані на розкол суспільства.

"Зокрема, може використовувати для цього масові заходи, куди вкидає власні провокації. Військовими цілями противника є не лише військові об'єкти, а також цивільна інфраструктура: лікарні, вокзали, скупчення людей", - ідеться в повідомленні.

У ГУР додали, що спроби російських інформаційних кампаній із використанням політичних гасел, які роз'єднують суспільство, паразитують на справжніх проблемах, але багато з них спричинені агресією РФ.

"Українські фахівці з інформаційних операцій роблять усе можливе для захисту нашого суспільства, однак нам потрібні також ваші розуміння і допомога", - зазначили розвідники.

Нагадаємо, раніше російські ЗМІ поширювали інформацію про те, що окупанти в ніч на 1 травня нібито завдали ракетного удару по штабу Збройних сил України в Одесі. Однак це фейк.

Крім того, росіяни поширювали фейк про наступ на Сумську область.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK