Єврокомісія запропонувала новий проєкт бюджету для України
У парламенті Франції хочуть дозволити Україні бити їхньою зброєю по Росії

У парламенті Франції хочуть дозволити Україні бити їхньою зброєю по Росії

Голова комітету у закордонних справах французького парламенту Жан-Луї Бурланже закликав владу дозволити Україні наносити удари французькою зброєю по території Росії. Про це пише видання Le Figaro.

"Здається, настав час... Право на самооборону виключає право на недоторканність території агресора", - йдеться в листі Бурланже до французького керівництва.

Він закликав відмовитися від "стриманості й ухвалити рішення" за прикладом Британії, яка дозволила українським військам використовувати свою зброю проти Росії. Бурланже зазначив, що це буде абсолютно законно, оскільки покладе край асиметрії між агресором і жертвою.

При цьому політик наголосив, що ні Франція, ні інші західні партнери України не хочуть воювати з Росією, тому "йдеться не про їхнє втручання на театрі воєнних дій, а про зняття невиправданого табу".

Зазначимо, що від початку повномасштабного вторгнення Росії Україну постійно обмежували у праві використовувати зброю, отриману від західних країн, для нанесення ударів по території РФ. Таке обмеження на Заході пояснювали тим, що вони дають Україні зброю для захисту від Росії, а не для нападу на неї.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK