Харків зазнав нового удару КАБами: є жертва та поранені
ЧЕ 2024: фондю краще за  гуляш?

ЧЕ 2024: фондю краще за гуляш?

Збірна Швейцарії обіграла Угорщину з рахунком 3:1. Перед матчем багато фахівців вважали, що саме в цьому поєдинку вирішиться доля другого, прохідного місця з першої групи.

Навряд чи ці команди можуть скласти конкуренцію Німеччини, але поборотися за вихід із групи їм цілком під силу. На жаль, цікавий футбол ми побачили тільки в другій половині другого тайму, коли Угорщина прийшла до тями після стартової непритомності.

Угорщина вже давно не брала участі у фіналах Чемпіонат Європи та Світу, але останніми роками показує відмінні результати. Багато хто сподівається на відродження колись іменитої збірної. Однак дати бій збірній Швейцарії їм не вдалося.

Суперник зірок з неба не хапає, але це стабільна досвідчена команда, з якою грати зовсім не просто. І проти Угорщини вони були на голову сильнішими. Долю матчу було вирішено ще у першому таймі. Швейцарія провела його на класі, забивши два м'ячі у ворота розгубленого суперника. Після перерви угорцям вдалося поступово перехопити ініціативу та відіграти один гол. Саме у ці хвилини матч став дуже напруженим. Угорці тиснули, суперник шукав щастя у контратаках. Швейцарці мали більше можливостей і зрештою досягли успіху. На 91 хвилині їм вдалося забити третій м'яч у ворота суперника та вирішити результат матчу.

Тепер Швейцарії треба довести, що «фондю смачніше за гуляш», про що говорили плакати вболівальників на стадіоні.