Президент призначив понад 100 суддів, чим "запалив світло в кінці тунелю"
Україна пройшла відбір. Визначилися всі учасники Євро-2024

У вівторок, 26 березня завершився відбірковий турнір на Чемпіонат Європи 2024 року, фінальна частина якого відбудеться в Німеччині.

Збірна Ізраїлю в першому стиковому матчі поступилася Ісландії з рахунком 1:4. Саме з Ісландією путівку до фінального турніру оскаржувала після цього українська збірна, яка обіграла в першому поєдинку Боснію з рахунком 2:1.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

Із боснійцями українці пропустили першими, але наприкінці матчу зуміли вирвати перемогу. На 85-й хвилині Роман Яремчук відновив рівновагу, а на 88-й Артем Довбик забив переможний м'яч.

За схожим сценарієм розвивався і поєдинок з ісландцями. Україна пропустила вже на 30-й хвилині. На 54-й хвилині Віктору Циганкову вдалося зрівняти рахунок. А наприкінці матчу, на 84-й хвилині, м'яч Михайла Мудрика приніс Україні перемогу і разом із нею путівку до фінального турніру.

У фінальній частині Євро-2024 Україна зіграє в групі Е з командами Бельгії, Словаччини та Румунії.