Удар РФ по Харкову: зросла кількість постраждалих дітей, є у важкому стані
Україна з розгромом Швейцарії вийшла на чемпіонат Європи-2024

Юнацька збірна України впевнено здолала збірну Швейцарії U-19 і виграла еліт-раунд кваліфікації до Євро-2024, повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку.

Євро-2024 U-19, кваліфікація, група 7

Україна U-19 - Швейцарія U-19 - 3:0
Голи: Синчук, 63, Пономаренко, 68, 78

Після безгольового першого тайму "синьо-жовті" взяли в справу після перерви. Відкрити рахунок підопічні Дмитра Михайленка зуміли на 63-й хвилині. Це Сінчук лівою потужно пробив у дальню дев'ятку з меж штрафного майданчика.

Далі настав зоряний час головного бомбардира команди - форварда київського "Динамо" Пономаренка. Спочатку він підстерігав помилку голкіпера на виході і відправив м'яч у сітку. А потім нападник головою замкнув навіс Міхавка зі стандарту.

Третя перемога поспіль дозволила збірній України U-19 виграти міні-турнір за путівку на Євро-2024. Турнір відбудеться 15-28 липня в Північній Ірландії. П'ять найкращих команд прийдешнього форуму оформлять путівки на ЧС-2025 серед 20-річних.

Україна U-19 ушосте гратиме на чемпіонатах Європи. Найкращим досягненням "синьо-жовтих" залишається тріумф на Євро-2009. Тоді з командою працював Юрій Калитвинцев, а головними зірками збірної були Кривцов, Гармаш, Рибалка та інші.