22 червня відключати світло будуть менше, але довше: графіки
Наступ РФ на Харківщину: Генштаб повідомив про бої за Вовчанськ

Наступ РФ на Харківщину: Генштаб повідомив про бої за Вовчанськ

Сили оборони ведуть важкі бої за місто Вовчанськ, тиснуть війська РФ на ЗСУ також біля Липців Харківської області. Таким чином оперативна обстановка на Харківському напрямку залишається складною і динамічно змінюється. Ведуться бої за прикордонний Вовчанськ, ворог має тактичний успіх. 

Про це в ніч з 12 на 13 травня повідомив Генеральний штаб ЗСУ у своєму Facebook.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини
 
"Ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ. Ворог задіяв значні сили для ведення наступу на місто у складі до п'яти батальйонів і не рахується з власними втратами. Лише вбитими на цьому напрямку російські загарбники втратили за добу понад 100 окупантів. На даний час ворог має тактичний успіх", - йдеться в повідомленні Генштабу.
 
Повідомляється також, що ведуться бойові дії на напрямках Пильна - Лук'янці, Пильна - Глибоке, Пильна - Олійникове, Муром - Бугроватка, ворог проводить штурмові дії на напрямках Стрілеча - Глибоке, Олійникове - Глубоке, Олійникове - Лук'янці, Мром - Стариця, Плетенівка - Тихе.

Протягом доби на цих напрямках ворог здійснив 22 штурмові дії, з них 14 - ще тривають. Сплановано заходи зі знищення противника, який вклинився в нашу оборону, йдеться в повідомленні.
 
У Генштабі зазначають, що українські захисники ведуть оборонні дії, завдають вогневої поразки противнику, широко застосовують безпілотні системи з метою ведення розвідки та нанесення точкових ударів для нанесення максимальних втрат.
 
"Триває розгортання резервів для стабілізації ситуації. Під час визначення завдань військам одним із головних пріоритетів є збереження життя наших воїнів", - підкреслюють у Генштабі.
 
Нагадаємо, минулого тижня загострилася ситуація в Харківській області. Там тривають бої в прикордонних районах уздовж державного кордону з Росією. У регіоні збільшилася як "сіра зона", так і кількість населених пунктів, де тривають бої.
 
У ЗСУ заявили про відхід із деяких позицій у Харківській області. За даними DeepState, окупанти захопили шість сіл.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK