Шольц: без Росії миру не досягти
Що зараз відбувається на Харківському напрямку фронту

Що зараз відбувається на Харківському напрямку фронту

Нині на Харківському напрямку ворог не полишає спроб зайняти більш вигідні позиції для подальшого просування вглиб області. Про це заявив речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин.

Незважаючи на це, силам оборони України вдалося частково стабілізувати ситуацію на даній ділянці фронту і знищувати загарбників усіма наявними засобами.

"На цей час на Харківському напрямку оперативна обстановка залишається складною, динамічно змінюється. Нашим силам оборони і безпеки загалом усім задіяним підрозділам вдалося частково стабілізувати ситуацію", - повідомив Волошин.

Він зазначив, що окупантів, які зайшли в Харківську область, знищують усіма наявними засобами - артилерією, дронами, а також силами піхоти.

"На тому напрямку вдалося стабілізувати ситуацію в тому плані, що просування (ворога - ред.) у певних ділянках і населених пунктах зупинено", - сказав Волошин.

Проте, за його словами, противник намагається забезпечити собі сприятливі умови для подальшого просування і з метою зайняти більш вигідні позиції на місцевості.

"Однак, сили оборони продовжують зосереджувати основні зусилля, щоб не допустити ворожого просування в глибину нашої оборони, зірвати виконання ним завдань і по встановленню повного контролю над північною частиною Харківської області", - підсумував Волошин.

Нагадаємо, 15 травня Волошин повідомляв, що спроби російських загарбників прорвати оборону ЗСУ на Харківському напрямку зупинено. Ситуація дещо стабілізувалася, проте бої тривають. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK