Генштаб оновив дані: "мінус" 1170 окупантів за добу
Литвиненко: Вони не планують тут СРСР-2, вони хочуть Бучу по всій Україні

Литвиненко: Вони не планують тут СРСР-2, вони хочуть Бучу по всій Україні

"ЗСУ ведуть боротьбу не тільки за Крим чи Донбас, а за кожне місто України", - сказав секретар РНБО Олександр Литвиненко.

"Україні загрожує повне знищення, тому українці просто не мають іншого варіанту, як перемогти у війні з Росією", - Литвиненко сказав це в інтерв'ю для Інтерфакс-Україна, оприлюдненому в понеділок, 22 квітня.

"ЗСУ насамперед воюють за Київ, Дніпро, Запоріжжя, Вінницю, Львів. За те, щоб наші міста не перетворилися на Бахмут, Авдіївку чи Роботине, які стерті з лиця землі", - наголосив він.

Литвиненко наголосив, що росіяни не планують створювати "СРСР 2.0", у їхніх планах зробити Бучу з кожного міста України, що ставить під загрозу фізичне виживання українців.

"Я переконаний, що Україна не може не перемогти, тому що ми не маємо іншого шансу, крім того, щоб забезпечити наше виживання як вільної, незалежної держави з можливостями розвитку".

"Повернення ситуації станом на 24 лютого 2022 року неможливе. Нині Україна є іншою державою - з іншою економікою, досвідом і суспільством. Страшна травма і катастрофа, яку завдали нам росіяни, загартовують нову Україну. Так жити, як ми жили раніше, ми ніколи не будемо", - резюмував Литвиненко.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK