22 червня відключати світло будуть менше, але довше: графіки
На кордоні з Польщею знову почали утворюватися черги

На кордоні з Польщею знову почали утворюватися черги

У пунктах пропуску на кордоні з Польщею "Шегині", "Краковець", "Рава-Руська" та "Устилуг" утворилися черги з легкових автомобілів і автобусів, найменший пасажиропотік спостерігається у "Смольниці", "Грушеві" та "Угринові". Про це повідомили в Державній прикордонній службі України.

У ДПСУ зазначили, що останніми днями спостерігається динаміка руху людей і транспорту через пункти пропуску на кордоні з Польщею. Пропускні операції показують поступове збільшення кількості осіб, які прямують у бік Польщі.

"За останню добу державний кордон у напрямку виїзду перетнуло 25 тис осіб, що на кілька тисяч перевищує кількість пропущених в Україну. У зв'язку зі пожвавленням руху перед пунктами пропуску утворилися черги з легкових автомобілів та автобусів. Така тенденція зберігається щороку після закінчення Великодніх свят і частково пов'язана з початком відпускного періоду", - розповіли в ДПСУ.

Прикордонники нагадали, що на українсько-польському кордоні в межах Львівської та Волинської областей цілодобово функціонують вісім пунктів пропуску для автомобільного сполучення. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK