Заява країн G7: Росія має виплатити Україні збитки в $468 млрд
Додаток "Резерв+" тепер доступний у маркетах 176 країн

Додаток "Резерв+" тепер доступний у маркетах 176 країн

Мобільний застосунок "Резерв+" доступний у маркетах 176 країн. Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Черногоренко.

"Як і обіцяли, реалізували можливість оновити дані з більшості країн світу. З будь-якої локації. Космічного маркету поки що не існує, але якби існував, ми б із цифровою командою Міноборони реалізували б і це", - написала вона.

Заступниця міністра також уточнила, що за півтори доби після запуску застосунку 246 тис. громадян оновили дані через "Резерв+". Це у 83 рази більше, ніж через ЦНАП, і "в десятки разів більше", ніж через ТЦК. Крім того, за цей час зафіксовано 612,199 тис. унікальних авторизацій за пристроєм.

"Ми продовжуємо працювати, щоб усунути всі помилки та зробити застосунок максимально зручним", - зазначила Катерина Черногоренко.

Наступні функції в "Резерв+":

  • військово-обліковий документ із QR-кодом;
  • рекрутинг - можливість подачі заявки та перегляду доступних вакансій у Збройних Силах.
Нагадаємо, що 18 травня Міністерство оборони України запустило для військовозобов'язаних, призовників і резервістів мобільний додаток "Резерв+". Завантажити та спробувати роботу "Резерв+" можна з Google Play та App Store. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK