Укренерго оновило інформацію про відключення електроенергії 23 липня
В Україні бум енергетичних напоїв - вони військовим замінюють каву | Фото: pixabay.com

В Україні бум енергетичних напоїв - вони військовим замінюють каву

В Україні спостерігається бум споживання енергетичних напоїв: їхні продажі стрімко зростають, повідомляє The New York Times. 

Асортимент енергетиків продовжує розширюватися, щоб задовольнити потреби військових. Окремі військові підрозділи та волонтери закуповують великі партії таких напоїв, деякі з яких надаються безкоштовно. У результаті, енергетичні напої стають популярною заміною кави серед українських військових.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Енергетичний напій - це безалкогольний напій, що містить стимулятори, такі як кофеїн, таурин, вітаміни групи B і різні рослинні екстракти. Ці компоненти призначені для підвищення рівня енергії, поліпшення концентрації та збільшення фізичної витривалості. Популярність енергетиків пояснюється їхньою здатністю швидко відновлювати сили і підтримувати високий рівень активності в умовах стресу і фізичного навантаження.

Дія енергетичних напоїв заснована на поєднанні стимуляторів, які підвищують активність центральної нервової системи. Кофеїн, наприклад, блокує рецептори аденозину, викликаючи відчуття бадьорості та зменшуючи втому. Таурин допомагає регулювати рівень води та солей у крові, а вітаміни групи B беруть участь у метаболічних процесах, забезпечуючи організм необхідною енергією. Однак надмірне споживання таких напоїв може спричиняти побічні ефекти, включно з нервозністю, безсонням і прискореним серцебиттям.

В умовах повномасштабної війни в Україні енергетичні напої стають важливим елементом повсякденного життя для багатьох солдатів. Вони допомагають підтримувати фізичну витривалість у складних умовах. Водночас медики та фахівці з харчування попереджають про необхідність помірного споживання енергетиків, щоб уникнути негативного впливу на здоров'я.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK