Генштаб оновив дані: "мінус" 1170 окупантів за добу
Daily Mail:Зламані банківські дані 250 000 співробітників міноборони Британії

Daily Mail:Зламані банківські дані 250 000 співробітників міноборони Британії

Як стало відомо вчора ввечері, китайська держава зламала Міністерство оборони Великої Британії.

Передбачається, що від злому, націленого на обслуговуючий персонал, постраждали чверть мільйона осіб. 

Депутатам парламенту повідомлять про масовий витік даних, який був націлений на обслуговуючий персонал.

Кібератака була спрямована на систему розрахунку заробітної плати нинішнього військовослужбовця, а також низки чиновників і ветеранів. Їхні імена та банківські реквізити входять до числа розкритої інформації.

Система підрядника не під'єднана до основних комп'ютерних систем Міноборони, її вимкнули після початку перевірки.

Усі зарплати були виплачені в останній день зарплати, наступного дня наприкінці цього місяця проблем не очікується, хоча в невеликій кількості випадків може бути невелика затримка з виплатою витрат. 

Повідомляється, що міністерство оборони інтенсивно працювало над цим питанням протягом останніх 72 годин, щоб з'ясувати, який обсяг даних було розкрито під час злому. Зрозуміло, що розслідування поки що не виявило жодних даних. 

За даними джерел в обороні, особистість солдатів спецпризначенців, які мають право на довічну анонімність, не було скомпрометовано.

Президент країни Сі Цзіньпін наразі перебуває з дводенним державним візитом у Франції - його перший візит до Європи з 2019 року.

На вчорашній зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном президент Сі закликав до "всесвітнього перемир'я" під час Олімпійських ігор цього літа.

Цей інцидент ризикує відмовити інші країни, у яких складні відносини з Китаєм, відмовитися від обміну секретною розвідувальною інформацією з Великою Британією.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK