Харків зазнав нового удару КАБами: є жертва та поранені
ЧЄ 2024: Італійці перемогли, але не переконали

Збірна Італії виграла останній Чемпіонат Європи, але після цього особливо не радувала своїх уболівальників.  Головний провал - Італія не потрапила на фінальний турнір Чемпіонату Світу 2022. У команді не все спокійно і сьогодні: відбувається зміна поколінь, не всі задоволені призначенням Спалетті на посаду головного тренера.

Для Албанії виступ у Німеччині - це вже перемога. Потрапляння в одну групу з Іспанією та Італією дає можливість команді спробувати показати себе й отримати максимум задоволення від гри. До речі, 10 гравців основного складу збірної Албанії грають у ... Італії.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

Початок матчу був захопливим. Уже на 20 секунді італійці помилилися і пропустили гол!!! До честі "блакитних", вони швидко оговталися, насіли на ворота суперника і за п'ятнадцять хвилин уже вели в рахунку. Албанці просто не встигали за швидкими пересуваннями суперника.  Італійці отримали повну свободу для своєї "творчості" і з задоволенням цим скористалися. Це більше нагадувало гру Барселони. Однак, маючи величезну перевагу у володінні м'ячем, вони так і не змогли змінити рахунок. Так, добре зіграв воротар суперників, але насамперед італійці показали абсолютно беззубу гру в атаці. На 90 хвилині якраз албанці могли уникнути поразки, але трохи промахнулися. 2:1 перемога італійців, яка залишила багато запитань з приводу їхніх можливостей.