Війська РФ атакували Дніпропетровщину. Є поранені
В Америці на 50% зросла захворюваність на лихоманку

В Америці на 50% зросла захворюваність на лихоманку

Випадки захворювання на лихоманку створили "надзвичайну ситуацію" в Північній і Південній Америці, хоча в Аргентині та Бразилії ситуація стабілізувалася, заявив глава Панамериканської організації охорони здоров'я (ПАОЗ).

ПАОЗ, агентство ООН, підтвердило понад 5,2 мільйона випадків захворювання на лихоманку денге в Північній і Південній Америці цього року, що на 48% більше, ніж 3,5 мільйона випадків, про які група повідомила наприкінці минулого місяця.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

Понад 1800 осіб померли від вірусного захворювання, що переноситься комарами, порівняно з більш ніж 1000 смертей, зареєстрованих минулого місяця.

"У нас надзвичайна ситуація", - заявив на прес-брифінгу директор ПАОЗ Джарбас Барбоса.

У країнах, які найбільше постраждали від спалаху, - Аргентині та Бразилії, - "як і раніше, спостерігається дуже сильна передача вірусу", - сказав Барбоса, додавши, що "останніми тижнями, схоже, спостерігається стабілізація або навіть зниження" кількості випадків захворювання в цих країнах.

Барбоза попередив, що запаси наявної вакцини проти денге "дуже обмежені", і навіть широка вакцинація не матиме негайного впливу на переривання спалаху, що триває.

"Вакцина проти денге може зіграти важливу роль у зниженні смертності у важких випадках, але потрібен час, щоб ефект від вакцини проявився в зниженні кількості випадків захворювання на денге", - сказав Барбоза.

Симптоми денге включають лихоманку, головний біль, блювоту, висип на шкірі, а також болі в м'язах і суглобах. У деяких випадках вона може викликати важчу геморагічну лихоманку, що призводить до кровотечі, яка може призвести до смерті.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK